Reference

„Pozoruji na sobě či v sobě změny, díky nimž se mi sama se sebou lépe žije, pracuje, vychovávají děti, navazují nové kontakty. 

Jsem více ukotvená ve svém žití se sebou samou, s rodinou, klienty či náhodnými lidmi.

Obrázek kotvy mi pomáhá si toto vše připomínat a rozvíjet. 

Více si umím díky koučování uchopit svůj život pevně do svých rukou. Představa kormidla mi v tom podporuje,

  Jsem vyrovnanější, pozitivnější a lépe nazývám vývoj životního směřování správnými pojmy.

Doporučuji všem, kdo chtějí dělat se sebou vědomé změny. Ty jsou náročné proměnit v realitu, ale kdo má se sebou trpělivost, tak vycítí a uvidí po nějakém čase nečekané výsledky.

Děkuji koučce, která má 29 let zkušeností s klienty, za její naslouchání, trpělivost, profesionalitu, empatii, podporu a zpětnou vazbu.

Nyní jdu dál do života více sebevědomá, pevná, odhodlaná a s větší láskou k sobě a k druhým.“


Eva Holíková

daňový poradce

„Spolupracovala jsem s Anitou při tvorbě videí a výukových materiálů a stala jsem se tak prvním testerem kurzu Cesta za pokladem. :-) 

Anita každou z lekcí zpracovala srozumitelně, časově nenáročně a připravila velmi praktické průvodní materiály, které usnadňují práci. Každý "námořník" má díky nim jasnou představu, jak převádět teoretické koncepty do své vlastní reality.

Byla jsem nadšená z množství metafor a vizuálních podnětů, které Anita připravila. Díky nim je kurz živý a zábavný, vtahuje do děje a pomáhá držet pozornost. Navíc samotná energie, kterou Anita do kurzu celou svou bytostí vkládá, působí velmi motivačně a podpůrně. I když jde o on-line nástroj, máte pocit, že stojí Anita živě při vás a podporuje vás při obtížných rozhodnutích.

Nejsilnější otázky, které mi utkvěly v hlavě i v srdci, mě potkaly v závěrečné lekci Poklad. Dovedly mě k novým hlubokým uvědoměním o sobě, i o tom, jak chci se svými poklady nakládat pro svět kolem sebe.

A proč bych kurz ještě doporučila? Anita v kurzu zmiňuje jedno irské přísloví "Jestliže jdeš po správné cestě, poznáš podle lidí, které na ní potkáváš." A já jsem velmi vděčná, že jsem na své cestě životem Anitu potkala. Za dobu, co se známe, mě inspirovala v mnoha věcech - je mi inspirací profesní i lidskou. Moje poslední doporučení je proto jednoduché, pokud se s Anitou ještě neznáte, využijte příležitosti se touto formou seznámit. :-)"


Simona Dosedělová

koučka, lektorka

www.simonadosedelova.com