Reference

„Pozoruji na sobě či v sobě změny, díky nimž se mi sama se sebou lépe žije, pracuje, vychovávají děti, navazují nové kontakty. 

Jsem více ukotvená ve svém žití se sebou samou, s rodinou, klienty či náhodnými lidmi.

Obrázek kotvy mi pomáhá si toto vše připomínat a rozvíjet. 

Více si umím díky koučování uchopit svůj život pevně do svých rukou. Představa kormidla mi v tom podporuje,

  Jsem vyrovnanější, pozitivnější a lépe nazývám vývoj životního směřování správnými pojmy.

Doporučuji všem, kdo chtějí dělat se sebou vědomé změny. Ty jsou náročné proměnit v realitu, ale kdo má se sebou trpělivost, tak vycítí a uvidí po nějakém čase nečekané výsledky.

Děkuji koučce, která má 29 let zkušeností s klienty, za její naslouchání, trpělivost, profesionalitu, empatii, podporu a zpětnou vazbu.

Nyní jdu dál do života více sebevědomá, pevná, odhodlaná a s větší láskou k sobě a k druhým.“


Eva Holíková

daňový poradce

„Spolupracovala jsem s Anitou při tvorbě videí a výukových materiálů a stala jsem se tak prvním testerem kurzu Cesta za pokladem. :-) 

Anita každou z lekcí zpracovala srozumitelně, časově nenáročně a připravila velmi praktické průvodní materiály, které usnadňují práci. Každý "námořník" má díky nim jasnou představu, jak převádět teoretické koncepty do své vlastní reality.

Byla jsem nadšená z množství metafor a vizuálních podnětů, které Anita připravila. Díky nim je kurz živý a zábavný, vtahuje do děje a pomáhá držet pozornost. Navíc samotná energie, kterou Anita do kurzu celou svou bytostí vkládá, působí velmi motivačně a podpůrně. I když jde o on-line nástroj, máte pocit, že stojí Anita živě při vás a podporuje vás při obtížných rozhodnutích.

Nejsilnější otázky, které mi utkvěly v hlavě i v srdci, mě potkaly v závěrečné lekci Poklad. Dovedly mě k novým hlubokým uvědoměním o sobě, i o tom, jak chci se svými poklady nakládat pro svět kolem sebe.

A proč bych kurz ještě doporučila? Anita v kurzu zmiňuje jedno irské přísloví "Jestliže jdeš po správné cestě, poznáš podle lidí, které na ní potkáváš." A já jsem velmi vděčná, že jsem na své cestě životem Anitu potkala. Za dobu, co se známe, mě inspirovala v mnoha věcech - je mi inspirací profesní i lidskou. Moje poslední doporučení je proto jednoduché, pokud se s Anitou ještě neznáte, využijte příležitosti se touto formou seznámit. :-)"


Simona Dosedělová

koučka, lektorka

www.simonadosedelova.com

„Hledáte spoustu hodnoty za nízkou cenu? Cesta za pokladem je přesně tím. Díky Anitě jsem ten svůj poklad už objevil. Anita je mou koučkou a mentorkou od roku 2016. Jsem jí velmi vděčný za to, že mi pomohla dostat se tam, kde dnes jsem, jak v osobním, tak profesním životě. Sám jsem kouč a i pro mě je cesta za pokladem stále velmi přínosná. Koučovací metody, které budete na "plavbě" objevovat, jsou pro mě jedny ze základních stavebních kamenů vlastního rozvoje. Proto rozhodně doporučuji, ať se na plavbu vydáte!" 

Vojtěch Zapletal

kouč, lektor

www.vz.coach