Obsah a forma kurzu

Máte chuť přesměrovat svou pozornost na chvíli jinam a dočerpat svou energii?  Udělejte si dobrou kávu nebo čaj a věnujte prostor sami sobě.

Vydejte se pomocí tohoto kurzu na cestu k sobě. A prostřednictvím cesty k sobě na cestu k druhým.


Program a forma kurzu:

1. ÚVOD - Pozvání na Cestu za pokladem   
2. LODNÍ DENÍK  
3. VÍTR DO PLACHET 
4. KORMIDLO 
5. KOMPAS 
6. MAPA 
7. DALEKOHLED 
8. KOTVA 
9. PŘÍSTAV 
10. ZÁCHRANNÝ KRUH 
11. MAJÁK 
12. VZKAZ V LAHVI 
13. KAPITÁNSKÁ ČEPICE 
14. POKLAD

15. OHLÉDNUTÍ ZA PLAVBOU 

Celkový čas videolekcí: 52.15 min

Celkový čas celého kurzu závisí na vás, na vaší ochotě a odvaze se ponořit do nabízených koučovacích metod a otázek.

Ke kurzu obdržíte pracovní listy, popisující koučovací metody uváděné v jednotlivých lekcích a budete mít možnost si zapisovat své postřehy do vašich "lodních deníků". Ke kurzu je také připravena stručná prezentace.

JAK KURZ PROBÍHÁ?

V každé lekci budete "ponoukáni" k hledání odpovědí na koučovací otázky. Nechte si čas pro nacházení odpovědí. Pokud vás napadne jako první "Nevím...", tak to vůbec nevadí. Naopak, právě otevřený prostor mezi otázkou a odpovědí je principem koučování.

Cílem určitě není rychle kurz "proskákat" a očekávat, že na uvedené koučovací otázky budete okamžitě znát odpověď. Naopak záměrem kurzu je udělat si čas pro sebe, s odvahou a poněkud netradičně se podívat na sebe a své zdroje energie.

Ideální je zapisovat si své odpovědi a myšlenky, abyste se k nim mohli vracet a rozvíjet je. Také máte možnost 60minutové konzultace s průvodkyní tohoto kurzu Anitou kdykoliv během kurzu nebo po jeho skončení.


Ukázka z PRACOVNÍCH LISTŮ KE KURZU